Imperia Professional Restaurant Manual

 

 

Maszyna do makaronu Professional Restaurant Manual

   Imperia Professional Restaurant manual to profesjonalna maszyna do przygotowywania makaronu walcowanego w restauracji, barze czy firmie cateringowej.

Imperia Professional Restaurant Electric

 

Maszyna do makaronu Professional Restaurant Electric

   Imperia Professional Restaurant Electric to profesjonalna maszyna do przygotowywania makaronu walcowanego w restauracji, barze czy firmie cateringowej.

Imperia Professional Restaurant Electronic

 

Maszyna do makaronu Professional Restaurant Electronic

   Imperia Professional Restaurant Electronic to profesjonalna maszyna do przygotowywania makaronu walcowanego w restauracji, barze czy firmie cateringowej.

Walcarki ciasta makaronowego 170 i 420 mm

Walcarka ciasta makaronowego

 

Walcarka ciasta o szerokości walców 170 mm praktyczna i szybka maszyna do walcowania ciasta makaronowego.

 

 Wielofunkcyjna maszyna do makaronu Nina

Maszyna do makaronu Nina

 Nina

 Wielofunkcyjna maszyna do makaronu Nina to idealna maszyna do wykorzystania w restauracjach prowadzących kuchnię włoską.

Wielofunkcyjna maszyna do makaronu P.Nuova

Wielofunkcyjna maszyna do makaronu, ravioli, gnocchi - P.Nuova

   Wielofunkcyjna maszyna do makaronu P.Nuova to idealna maszyna do wykorzystania w restauracjach prowadzących kuchnię włoską. Wbudowana mieszarka ciasta i walcarka.

Maszyna do makaronu Dolly

 Maszyna do makaronu Dolly

 DOLLY - mała, kompaktowa i wytrzymała maszyna do produkcji makaronu, przeznaczona do restauracji, firm cateringowych oraz wszędzie tam gdzie istnieje potrzeba wytworzenia niewielkich ilości makaronu.

Maszyna do makaronu typ P3

Maszyna do makaronu tłoczonego P3

   Maszyna do makaronu P3 przeznaczona do wyrabiania ciasta i tłoczenia makaronu z dowolnego typu mąki makaronowej w tym z  semoliny; maszyna dedykowana do produkcji makaronu krótkiego i wstęgi z ciasta. 

Maszyna do makaronu typ P6

Maszyna do makaronu P6

   Maszyna przeznaczona do wyrabiania ciasta i tłoczenia makaronu z dowolnego typu mąki makaronowej w tym z  semoliny; maszyna dedykowana do produkcji makaronu krótkiego i wstęgi z ciasta. 

 

Maszyna do makaronu typ P12

Maszyna do makaronu P12

   Maszyna przeznaczona do wyrabiania ciasta i tłoczenia makaronu z dowolnego typu mąki makaronowej w tym z  semoliny; maszyna dedykowana do produkcji makaronu krótkiego i wstęgi z ciasta. 

Wielofunkcyjna maszyna do makaronu PiDue ( P2 )

Wielofunkcyjna maszyna do makaronu, ravioli, gnocchi - PiDue

   Uniwersalna maszyna przeznaczona do zastosowania w dużych restauracjach, zakładach produkujących świeży makaron, zakładach zbiorowego żywienia, sklepach ze świeżym makaronem.

Wielofunkcyjna maszyna do makaronu P2 Pleasure

Wielofunkcyjna maszyna do makaronu, ravioli, gnocchi - P2 Pleasure

  

   Uniwersalna wielofunkcyjna maszyna do makaronu i ravioli przeznaczona do zastosowania w zakładach produkujących świeży makaron, zakładach zbiorowego żywienia, sklepach ze świeżym makaronem.