Wielofunkcyjna maszyna do makaronu P2 Pleasure

Wielofunkcyjna maszyna do makaronu, ravioli, gnocchi - P2 Pleasure

  

   Uniwersalna wielofunkcyjna maszyna do makaronu i ravioli przeznaczona do zastosowania w zakładach produkujących świeży makaron, zakładach zbiorowego żywienia, sklepach ze świeżym makaronem.

 

Maszyna do makaronu typ P12

Maszyna do makaronu P12

   Maszyna przeznaczona do wyrabiania ciasta i tłoczenia makaronu z dowolnego typu mąki makaronowej w tym z  semoliny; maszyna dedykowana do produkcji makaronu krótkiego i wstęgi z ciasta. 

Maszyna do makaronu Dolly

 Maszyna do makaronu Dolly

 DOLLY - mała, kompaktowa i wytrzymała maszyna do produkcji makaronu, przeznaczona do restauracji, firm cateringowych oraz wszędzie tam gdzie istnieje potrzeba wytworzenia niewielkich ilości tłoczonego makaronu.

Wielofunkcyjna maszyna do makaronu PiDue ( P2 )

Wielofunkcyjna maszyna do makaronu, ravioli, gnocchi - PiDue

   Uniwersalna maszyna przeznaczona do zastosowania w dużych restauracjach, zakładach produkujących świeży makaron, zakładach zbiorowego żywienia, sklepach ze świeżym makaronem.

Wielofunkcyjna maszyna do makaronu P.Nuova

Wielofunkcyjna maszyna do makaronu, ravioli, gnocchi - P.Nuova

   Wielofunkcyjna maszyna do makaronu P.Nuova to idealna maszyna do wykorzystania w restauracjach prowadzących kuchnię włoską. Wbudowana mieszarka ciasta i walcarka.

Imperia Professional Restaurant Electric

 

Maszyna do makaronu Professional Restaurant Electric

   Imperia Professional Restaurant Electric to profesjonalna maszyna do przygotowywania makaronu walcowanego w restauracji, barze czy firmie cateringowej.

 

 Wielofunkcyjna maszyna do makaronu Nina

Maszyna do makaronu Nina

 Nina

 Wielofunkcyjna maszyna do makaronu Nina to idealna maszyna do wykorzystania w restauracjach prowadzących kuchnię włoską.

Imperia Professional Restaurant Manual

 

Maszyna do makaronu Professional Restaurant Manual

   Imperia Professional Restaurant manual to profesjonalna maszyna do przygotowywania makaronu walcowanego w restauracji, barze czy firmie cateringowej.

Maszyna do makaronu typ P3

Maszyna do makaronu tłoczonego P3

   Maszyna do makaronu P3 przeznaczona do wyrabiania ciasta i tłoczenia makaronu z dowolnego typu mąki makaronowej w tym z  semoliny; maszyna dedykowana do produkcji makaronu krótkiego i wstęgi z ciasta. 

Maszyna do makaronu typ P6

Maszyna do makaronu P6

   Maszyna przeznaczona do wyrabiania ciasta i tłoczenia makaronu z dowolnego typu mąki makaronowej w tym z  semoliny; maszyna dedykowana do produkcji makaronu krótkiego i wstęgi z ciasta. 

Imperia Professional Restaurant Electronic

 

Maszyna do makaronu Professional Restaurant Electronic

   Imperia Professional Restaurant Electronic to profesjonalna maszyna do przygotowywania makaronu walcowanego w restauracji, barze czy firmie cateringowej.

Walcarki ciasta makaronowego 170 i 420 mm

Walcarka ciasta makaronowego

 

Walcarka ciasta o szerokości walców 170 mm praktyczna i szybka maszyna do walcowania ciasta makaronowego.