Z przykrością informujemy że, w zawiązku z epidemią

COVID-19

zrezygnowaliśmy z udziału w edycjach


Międzynarodowych Targów Poznańskich

POLAGRA-TECH 2020 i 2021

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 22 8121418

+48 601 236858

Wielofunkcyjna maszyna do makaronu, ravioli, gnocchi - PiDue

 Przez ostatnie 27 lat, począwszy od 1992 roku, braliśmy udział we wszystkich edycjach jesiennych targów POLAGRA w Poznaniu. Obecna sytuacja epidemiczna w kraju i na świecie sprawiła, że nie chcemy narażać naszych obecnych i przyszłych klientów na ryzyko związane z epidemia. Z żalem podjęliśmy taka decyzję, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu i mamy nadzieję spotkać się na targach POLAGRA w przyszłym roku.

Podczas tegorocznej edycji  targów Polagra-Tech mieliśmy zamiar zaprezentować między innymi wielofunkcyjną maszynę Pidue do produkcji szerokiej gamy produktów na bazie ciasta makaronowego.
  Maszyna PiDue to więcej niż wielofunkcyjna maszyna to kompletne stanowisko pracy dla profesjonalistów spełniające wszelkie oczekiwania. Przeznaczona do produkcji makaronu walcowanego i tłoczonego jak również lasagni oraz ravioli. Zmiana kształtów wyrobów wymaga jedynie wymiany niedrogich matryc i stempli formujących co daje możliwość oferowania szerokiej gamy produktów bez konieczności ponoszenia znacznych nakładów.
  Maszyna PiDue wraz z opcjonalnymi przystawkami to idealne rozwiązanie dla małych i średnich firm produkcyjnych oferujących dostawy świeżych wyrobów, firm cateringowych, sklepów ze świeżymi wyrobami i.t.p.