Maszyna do makaronu  Imperia iPasta

iPasta

Włoska jakość i tradycja, od 1932 roku.
Maszyna do makaronu Imperia iPasta jest produkowana we Włoszech z chromowanej stali z wielkią starannością aby zapewnić wytrzymałość i trwałość.
Imperia i podwójna krajalnica "Duplex", pozwala przygotować wstęge z ciasta w sześciu różnych grubościach i dwa rodzaje makaronu: tagliatelle i fettuccine.
Z pomocą akcesoriów (sprzedawanych osobno), można przygotować nieskończoną różnorodność dań makaronowych na bazie: spaghetti okrągłe, makaronu "anielskie włosy", trenette, fettuccine, lasagne, pappardelle, wstążki ząbkowane, ravioli, ravioli, cavatelli, sardyńskie gnocchi i rigatelli.
Imperia zadziwi cię z łatwością użytkowania i swoją wszechstronnością w celu przygotowaniu w ciągu kilku minut świeżego makaronu w domu!

Pobierz katalog Imperia iPastaImperia Electric
( Imperia iPasta + Imperia PastaFacile )

iPasta electric

Kompletny zestaw do przygotowania dobrego makaronu w domu, szybko i w dużych ilościach.
Opakowanie zawiera  maszynę Imperia iPasta pozwalającą wyprodukować wstęgę z ciasta w 6 różnych grubościach, wyposażona w podwójną krajalnicę Imperia dla 2 rodzajów makaronu, tagliatelle i fettuccine, oraz nowy napęd elektryczny Imperia PastaFacile. 
Zamontowanie napedu Imperia PastaFacile na maszynie do makaronu, pozwala podawać ciasto obiema rekami dzięki czemu praca jest szybsza a dzięki stałej prędkości rolek uzyskany wyrób jest bardziej  jednorodny.

Pobierz katalog - Imperia Electic

UWAGA: Maszyny do użytku domowego sprowadzamy wyłącznie na zamówienie i w ilościach hurtowych. 

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu mailowego,

WsteczDo góry | Odkurzacze przemysłowe | Mapa strony | Kontakt | formularz zapytania
Copyright © 2010 - 2019, ANPA. All Rights Reserved

design by WonderWebWare.com